Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Sommarblommor, signerad A Öström, olja på pannå, ca 22x16 cm
Zustandsbeschreibung
479496
2017-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner