Arvid Öström oljemålning

Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning
Arvid Öström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Sommarblommor, signerad A Öström, olja på pannå, ca 22x16 cm

Zustandsbeschreibung

479496

2017-08-24