Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Musikensemble, signerad L Jirlow, 135/275, färglitografi, Mourlot Paris, ca 45x32 cm
479509
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här