Sybord sengustaviansk stil
2017-08-24
479510
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, i mahogny, mässingsbeslag samt mässingsskor, 3 lådor, höjd ca 74, 58x38 cm
Visst slitage