Sybord sengustaviansk stil

Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil
Sybord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, i mahogny, mässingsbeslag samt mässingsskor, 3 lådor, höjd ca 74, 58x38 cm

Visst slitage

479510

2017-08-24