Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, i mahogny, mässingsbeslag samt mässingsskor, 3 lådor, höjd ca 74, 58x38 cm
Visst slitage
479510
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här