Bord med skiva i sten

Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten
Bord med skiva i sten

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, barockstil, 1900-talets första hälft, ben i form av puttis, rikt skuren dekor, skiva i sten, betsat lövträ, höjd ca 61, 56x80 cm

Slitage

479514

2017-08-24