Spegel mässing

Spegel mässing
Spegel mässing

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Swedish modern, 1930/40-tal, rund modell med mässingsram, diameter ca 55 cm

Obetydligt slitage

479516

2017-08-24