Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL ALMLÖF (född 1930): Sommareka, signerad och daterad Bertil Almlöf -90, färglitografi, ca 24x32 cm
479517
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här