Bertil Almlöf färglitografi

Bertil Almlöf färglitografi
Bertil Almlöf färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL ALMLÖF (född 1930): Sommareka, signerad och daterad Bertil Almlöf -90, färglitografi, ca 24x32 cm

479517

2017-08-24