Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE OLSSON (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, olja på pannå, ca 85x88 cm
479535
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här