Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): Solnedgång, signerad, olja på duk, ca 49x69 cm
Smärre krackelering
479559
2017-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här