Gagliardi oljemålning

Gagliardi oljemålning
Gagliardi oljemålning
Gagliardi oljemålning
Gagliardi oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): Solnedgång, signerad, olja på duk, ca 49x69 cm

Smärre krackelering

479559

2017-08-29