Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIUSEPPE GAGLIARDI (född 1896): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 47x67 cm
479560
2017-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här