Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, Hebe, 1800-talets slut, elfenben monterad på sockel i trä, höjd med sockel ca 31 cm

Lagning samt bortfall på armen under kannan, slitage och mindre fläckar.

479568

2017-08-24