Stolar 5 st 1800-tal
Valmis
2017-08-25
479590
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STEGSTOLAR, 5 st snarlika, 1800-tal, enligt uppgift tillverkade på Ornö, vitmålade, en brännmärkt GA, sitthöjd ca 45 cm
Skador och slitage