Back från Lyckholms bryggeri

Back från Lyckholms bryggeri
Back från Lyckholms bryggeri
Back från Lyckholms bryggeri
Back från Lyckholms bryggeri

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BACK, för flaskor, från Lyckholms Bryggeri, inoljad furu samt järn, brännmärkt JWL, höjd 22, 60x42 cm

Skador och slitage

479596

2017-08-25