Berber amfora

Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora
Berber amfora

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

AMFORA, Berber, Algeriet, 18/1900-tal, bemålat gods, höjd 27 cm

Lagningar

479599

2017-08-25