Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, England, regencystil, omkring 1900-talets mitt, betsad mahogny, skivan fanerad med idegran, 2 delar med pelarfot, 1 iläggsskiva, fothylsor i mässing med hjultrissor, mässingsbeslag, höjd ca 75, totallängd 243 cm

Bruksslitage

479604

2017-08-24