Matbord England
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, England, regencystil, omkring 1900-talets mitt, betsad mahogny, skivan fanerad med idegran, 2 delar med pelarfot, 1 iläggsskiva, fothylsor i mässing med hjultrissor, mässingsbeslag, höjd ca 75, totallängd 243 cm
Bruksslitage
479604
2017-08-24