Hugo Simson oljemålning

Hugo Simson oljemålning
Hugo Simson oljemålning
Hugo Simson oljemålning
Hugo Simson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO SIMSON (1910-1970): Stilleben, signerad samt daterad -50, olja på pannå, ca 44x49 cm

479679

2017-08-29