Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNIKA MASOLLE (Annika Wallenberg) (född 1938): Paraply, signerad och daterad Annika Masolle ( Annika Wallenberg) -80, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått ca 73x73 cm
479691
2017-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här