Edith Widengren Oljemålning

Edith Widengren Oljemålning
Edith Widengren Oljemålning
Edith Widengren Oljemålning
Edith Widengren Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDITH WIDENGREN (1905-1986): Landskap med lantbruk, olja på pannå, signerad Edith Widengren, bär otydlig datering, ca 48x60 cm

Fläckar

479719

2017-08-25