Martin Meytens, hans krets, Flicka med pärlcollier
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MARTIN MEYTENS, hans krets, österrikisk skola, (1700-tal): Flicka med pärlcollier, olja på duk, 84x64 cm.
Registerad och fotograferad av Svenska Porträttarkivet SPA, Nationalmuseum, Stockholm 1956.
Dubblerad, retuscher
479725
2017-09-16