Martin Meytens, hans krets, Flicka med pärlcollier

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MARTIN MEYTENS, hans krets, österrikisk skola, (1700-tal): Flicka med pärlcollier, olja på duk, 84x64 cm.
Registerad och fotograferad av Svenska Porträttarkivet SPA, Nationalmuseum, Stockholm 1956.

Dubblerad, retuscher

479725

2017-09-16