Birger Ekman oljemålning
2017-08-28
479728
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER EKMAN (1905-1999): Stadsbild av Stockholm, signerad och daterad Ekman 1933, olja på duk, ca 45x90 cm