Maja Braathens

Maja Braathens
Maja Braathens
Maja Braathens
Maja Braathens

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAJA BRAATHEN (1896-1973): Kustmotiv, signerad, olja på duk, 45x60 cm, oramad

479734

2017-08-31