Skrivbord 1930-tal
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD, 1930-tal, i Axel Einar Hjorts art, välvd form, två lösa hurtsar med lådor, björk, höjd ca 74, 200x82 cm, hurtsarnas mått 60, 44x54 cm, nyckel finns
Slitage och fanérskador, blekt skiva
479784
2017-08-25