Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PETER LØVIG NIELSEN, skrivbord, Danmark. 1900-talets andra hälft, fanerad med teak, lådor på framsida, lucka och hylla på motsatt sida, uppsvängd kant, beslag på fotkoppling. höjd ca 89, 150x74 cm nyckel finns
Fläckar och märken
479786
2017-08-25