Skrivbord Peter Løvig Nielsen

Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen
Skrivbord Peter Løvig Nielsen

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER LØVIG NIELSEN, skrivbord, Danmark. 1900-talets andra hälft, fanerad med teak, lådor på framsida, lucka och hylla på motsatt sida, uppsvängd kant, beslag på fotkoppling. höjd ca 89, 150x74 cm nyckel finns

Fläckar och märken

479786

2017-08-25