Skrivbyrå med vitrindel
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, med vitrinöverdel, 1800-talets första hälft, England, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd ca 215, 108x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Inredning saknar enstaka dragknoppar, nyckelbussning saknas, lagningar, sprickor, skador
479815
2017-08-28