Mårten Andersson akvarell

Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Blåklockor, signerad Mårten A, akvarell på papper, dagermått 67x24,5 cm

479817

2017-08-28