Bertil Fridhagen Bodafors bokhylla
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla, 1960-tal, Svenska möbelfabrikerna Bodafors, fanerat i valnöt, 2-delat, underdel med 3 lådor samt hyllförvaring bakom dörrar, brännmärkt, nyckel saknas, totalhöjd 187, 130 x 40/25 cm
Bruksslitage, något tryckmärke
479828
2017-08-24