Bertil Fridhagen Bodafors bokhylla

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla, 1960-tal, Svenska möbelfabrikerna Bodafors, fanerat i valnöt, 2-delat, underdel med 3 lådor samt hyllförvaring bakom dörrar, brännmärkt, nyckel saknas, totalhöjd 187, 130 x 40/25 cm

Bruksslitage, något tryckmärke

479828

2017-08-24