Golvlampa 50-tal

Golvlampa 50-tal
Golvlampa 50-tal
Golvlampa 50-tal
Golvlampa 50-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, svartlackerad, detaljer i mässing, tre armar, gjutarstämplad Eskiltuna Elektro Fabrik AB, höjd ca 160 cm

Zustandsbeschreibung

479832

2017-08-25