Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, svartlackerad, detaljer i mässing, tre armar, gjutarstämplad Eskiltuna Elektro Fabrik AB, höjd ca 160 cm
Zustandsbeschreibung
479832
2017-08-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner