Vikskärm jugend

Vikskärm jugend
Vikskärm jugend
Vikskärm jugend
Vikskärm jugend
Vikskärm jugend
Vikskärm jugend
Vikskärm jugend
Vikskärm jugend

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, fyra delar, jugend, 1900-talets första hälft, höjd ca 220, bredd ca 63 cm vardera

skador

479833

2017-08-25