Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna" ("The Hunters"), signerad roland S, provtryck, färglitografi, ca 24x39 cm.

479851

2017-08-25