Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, profilerad skiva i sten, rutfanér, dragbeslag i patinerad mässing i form av lagerkransar, höjd ca 80, 90x47 cm
Slitage/märken, mindre fanérskador, nyckel saknas
479855
2017-08-25