Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, profilerad skiva i sten, rutfanér, dragbeslag i patinerad mässing i form av lagerkransar, höjd ca 80, 90x47 cm

Slitage/märken, mindre fanérskador, nyckel saknas

479855

2017-08-25