Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1894-1974): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm
Något vågigt blad, oramade
479865
2017-08-31