Matbord stolar 1960-tal

Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal
Matbord stolar 1960-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 6 st, 1960-tal, randig klädsel i ylletyg, utdragbar bord, bordet märkt Rogenstrup Möbelfabrik, sitthöjd ca 74, bordet höjd ca 75, 120-202x79 cm

Bordets skiva med mindre ytskador

479882

2017-08-26