Matbord stolar 1960-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 6 st, 1960-tal, randig klädsel i ylletyg, utdragbar bord, bordet märkt Rogenstrup Möbelfabrik, sitthöjd ca 74, bordet höjd ca 75, 120-202x79 cm
Bordets skiva med mindre ytskador
479882
2017-08-26