Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLFAT, Kina, Qianlong, 1760-tal, porslin med dekor i underglasyrblått, Ø ca 28 cm
Glasyrnagg
479891
2017-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här