Skålfat Kina

Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina
Skålfat Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅLFAT, Kina, Qianlong, 1760-tal, porslin med dekor i underglasyrblått, Ø ca 28 cm

Glasyrnagg

479891

2017-08-24