Design Nils Emil Lundström
Closed
2017-08-26
479904
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand, porslin, jugend, monogramsignerad NL, polykrom dekor av narcisser i reliefer, höjd ca 14,5 cm
smärre fotnagg