Design Nils Emil Lundström

Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström
Design Nils Emil Lundström

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand, porslin, jugend, monogramsignerad NL, polykrom dekor av narcisser i reliefer, höjd ca 14,5 cm

smärre fotnagg

479904

2017-08-26