Skyltdocka 1960-tal
Closed
2017-08-26
479905
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SKYLTDOCKA, 1960-tal, rörliga armar och ben, höjd ca 182 cm
Bruksslitage