Skyltdocka 1960-tal

Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal
Skyltdocka 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLTDOCKA, 1960-tal, rörliga armar och ben, höjd ca 182 cm

Bruksslitage

479905

2017-08-26