Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1800-talets slut, profilerad skiva i ek, front med speglar, kulfötter, baksida med fackinredning, höjd ca 90, 56x153 cm

Torrsprickor, åldersrelaterat slitage, skivan senare slipad

479917

2017-08-26