Köpmansdisk
Closed
2017-08-26
479917
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
KÖPMANSDISK, 1800-talets slut, profilerad skiva i ek, front med speglar, kulfötter, baksida med fackinredning, höjd ca 90, 56x153 cm
Torrsprickor, åldersrelaterat slitage, skivan senare slipad