Lennart Olausson Ikaros

Lennart Olausson Ikaros
Lennart Olausson Ikaros
Lennart Olausson Ikaros
Lennart Olausson Ikaros
Lennart Olausson Ikaros
Lennart Olausson Ikaros

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Ikaros", signerad Lennart Olausson, daterad atergo 1977, akryl på duk, ca 117x95 cm

479926

2017-08-26