Snurrfåtölj
2017-08-26
479929
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNURRFÅTÖLJ, skinn, 1970-tal, undertyg i manchester, breda armlän med centralfot i förkromad metall, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage