Snurrfåtölj

Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNURRFÅTÖLJ, skinn, 1970-tal, undertyg i manchester, breda armlän med centralfot i förkromad metall, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

479929

2017-08-26