Klubbat för:
5 800 SEK
1 500 SEK
SKEDFAT, 5 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), konturerad kant, varierande dekor i famille rose samt underglasyrblått, längd ca 12-13 cm
Nagg, slitage
479936
2017-08-26