Klubbat för:
24 000 SEK
20 000 SEK
VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY
(Danmark/England 1824-1882): "Sea Piece", signerad och daterad W Melby -59, olja på duk, ca 35x60 cm.
479976
2017-08-26