William Melby oljemålning

William Melby oljemålning
William Melby oljemålning
William Melby oljemålning
William Melby oljemålning
William Melby oljemålning
William Melby oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

20 000 SEK

VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY
(Danmark/England 1824-1882): "Sea Piece", signerad och daterad W Melby -59, olja på duk, ca 35x60 cm.

479976

2017-08-26