Göran Boström oljemålning

Göran Boström oljemålning
Göran Boström oljemålning
Göran Boström oljemålning
Göran Boström oljemålning
Göran Boström oljemålning
Göran Boström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN BOSTRÖM (född 1942): "Tjädertupp från Hotagen i norra Jämtland januari 1990", signerad och daterad 1990, ca 100x81 cm

479979

2017-08-26