Leif Liljeblad oljemålning

Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Hare i vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad L LIljeblad -90, ca 80x97 cm

479981

2017-08-26