Arne Norell fåtöljer 1 par
Vollendet
2017-08-26
479985
| Höchstes Gebot | 9 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, modell Jupiter, klädda i rött skinn, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage