Arne Norell fåtöljer 1 par
Klubbat för:
9 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, modell Jupiter, klädda i rött skinn, sitthöjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
479985
Päivämäärä:
2017-08-26