Kenneth Lindgren

Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren
Kenneth Lindgren

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KENNETH LINDGREN (född 1937): (7) Djurmotiv, akvareller, signerade och daterade, storlek mellan ca 26 x 39 samt den ovala med en diameter på 23 cm

480004

2017-08-26