Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT SPARRING (född 1926) (2): Fågelmotiv, signerade, olja på duk, ca 26x21 cm
480014
2017-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här