Soffa LouisXVI-stil
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SOFFA, 1800-talets slut, Louis seize-stil, förgyllt pastellage, plyschklädsel, längd 112, sitthöjd 46 cm
Kuntoraportti
Skador, färgbortfall
480015
Päivämäärä:
2017-08-26