Soffa LouisXVI-stil

Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil
Soffa LouisXVI-stil

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SOFFA, 1800-talets slut, Louis seize-stil, förgyllt pastellage, plyschklädsel, längd 112, sitthöjd 46 cm

Kuntoraportti

Skador, färgbortfall

480015

Päivämäärä:

2017-08-26